تجلیل از دانش آموزان برترمسابقات دوره ی ابتدائی

ساخت وبلاگ
چکیده : طی مراسمی از 500نفر دانش آموزان برتر قرآنی ، فرهنگی ، هنری و آموزشی مقطع ابتدائی در سالن ا... با عنوان : تجلیل از دانش آموزان برترمسابقات دوره ی ابتدائی بخوانید :

طی مراسمی از 500نفر دانش آموزان برتر قرآنی ، فرهنگی ، هنری و آموزشی مقطع ابتدائی در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهرستان تجلیل شد

 آقای رضایی که در جمع مدیران ، مربیان پرورشی ودانش آموزان مقطع ابتدائی به مناسبت تجلیل از آنان سخن می گفت با اشاره به  سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر ابراز داشت : سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر روز تجلی وعده الهی است آزادسازی خرمشهر در عملیات شگفت انگیز بیت المقدس، از قدرتی حکایت می کرد که همت و ایمان رزمندگان اسلام آن را پدید آورد وی در ادامه اظهار داشت تلاش وکوشش شما عزیزان در اینگونه از مسابقات و کسب رتبه های برتر در زمینه علمی و فرهنگی آینده ای درخشان رابرای شما وفردای میهن اسلامی رقم می زند.

سپس آقای پرتونیا معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش در سخنانی گفت : شناسايي و پرورش استعدادهاي دانش آموزان به عنوان يك امر ضروري از جمله اهداف برگزاري اين مسابقات است. ایشان یادآور شد با جوائز مادی نمی توان فعالیتهای شما دانش آموزان ارزش گذاری کرد این هدایا و لوح تقدیر فقط به منزله یادبودی است که  به شما اهداء می گردد.  

در ادامه با حضور  مدیر آموزش و پرورش  و آقای  پرتو نیا  معاون پرورشی و تربیت بدنی  و جمعی از کار شناسان  حوزه آموزشی و پرورشی  با اهداء  لوح  تقدیر  و جوائزی از 500دانش آموز برتر قرآنی ، فرهنگی ، هنری و آموزشی مقطع ابتدائی تقدیر شد  .

منبع:http://fish.medu.ir/IranEduThms/theme2/cntntpge.php?pgid=31&rcid=769

...
نویسنده : uikuiouo بازدید : 26 تاريخ : پنجشنبه 8 تير 1391 ساعت: 15:31